İzmir Ford Servisi İzmir’de bulunan Ford araç sahiplerinin en çok ihtiyaç duydukları mekandır. Bir çok Ford Servisi İzmir’de hizmet vermesine rağmen güvenilir ve tecrübeli bir servis ile çalışmak herkesin isteğidir. Ford Servisi seçiminde temel olarak gözetilmesi gereken nokta Ford araçlarda servis personelinin tecrübesidir. Unutulmamalıdır ki her marka alt yapı olarak farklılık göstermektedir.

Hangi İzmir Ford Servisi

Fordunuz için İzmir’de bir servis seçerken ilk aklınıza gelen çözüm size en yakın olan servisi seçmektir. Bu doğru bir teşhis gibi gözükse de bazı kriterlere dikkat ederek bu servis seçiminizi tamamlamanız gerekmektedir. Ford servisinin ikamet ettiğiniz yere yakın olması tek kriter olarak alınmamalıdır. Herşeyden önce servis personeli Ford araçlarda daha spesifik bakılırsa sizin aracınızın modelinde tecrübeli mi? Bu sorunun cevabı sorunsuz bir hizmet almanız için önemlidir. Servisin yol yardım hizmeti bulunmakta mı? Siz yolda kaldığınızda size hemen yardımcı olabilecek bir altyapıları var mı? Yolda aracın bozulması herkesin canını fazlasıyla sıkacak bir durumdur. Bu durumda kaldığınızda bir de servisinizle sorun yaşamak sizi bir kat daha demoralize edecektir. Servis seçiminizde bu kriteri mutlaka göz önünde bulundurun. Size yakın bir lokasyonda olmasa bile doğru servis seçimini yaptığınızda size yakınınızda bulunan servise göre daha iyi bir hizmet verebilecek İzmir Ford Servisi firmaları bulunmaktadır.

Ford Servis İletişim

Servis seçiminizi yaptıktan sonra bir diğer önemli husus da servisiniz ile iletişim içinde olmanızdır. Servisinizden mutlaka 7/24 ulaşabileceğiniz bir telefon numarası isteyiniz. Bu numara sizin en çok ihtiyacınız olacak iletişim kanalıdır. Numarayı kaybetmeyin ve aracınızda her zaman ulaşabileceğiniz bir yerde mutlaka saklayın. Telefon numarasının yanında servisinizin adres, e-mail, mümkünse navigasyon bilgilerini mutlaka not edin. İyi bir servis hizmeti iyi bir iletişim ile sağlanır.

İzmir’in neresinde olursanız olun Bercar Ford Servis size hizmet vermektedir. 7/24 yol yardım ve ücretsiz çekici hizmeti ile sizi dertten kurtarır. İzmir Çiğli’de bulunan servisimizde aracınızla ilgili her türlü bakım onarım hizmeti yerinde verilmektedir. Yol yardım kanalımızla da yerinde yapılabilecek tamiratlar gerçekleştirilmektedir.