Ford İzmir Servisi Ford araçlarınızın bakımlarını ve tamiratlarını İzmir içinde yapılmasına olanak sağlamaktadır. İzmir Ford Servis olarak farklı bölgelerde hizmet vermekte olan tamirhaneler bulunmaktadır. Bu tamirhanelerin içinde Özel Ford Servisi ve Yetkili Ford Servisi olmak üzere iki ayrı servis modeli bulunmaktadır.

İzmir’in bir çok bölgesine hizmet vermekte Bercar Ford Servis Çiğli Ata Sanayi bölgesinde konumlanmıştır. Bünyesinde Ford Servis tecrübesi olan teknik elemanlar bulundurmaktadır. Her model Ford için hizmet verebilme altyapısı ve yeteneği ile dikkat çekmektedir.

Bercar Ford İzmir Servis haftanın her saatinde size bir telefon uzaklıktadır. Kesintisiz yol yardım hizmeti ile arızalara anında müdahale etmektedir. Yerinde yapılması mümkün olan arıları aracın bulunduğu yerde giderdiği gibi, servise gitmesi gereken araçlar için de ücretsiz çekici hizmeti bulunmaktadır.

Ford aracınız ile İzmir içinde yolda kaldınız ve ulaşabileciğiniz bir numara bulamıyorsunuz. Hemen Bercar Ford İzmir Servis Yol Yardım Hattını -0554 810 74 74- arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Ford İzmir Yol Yardım

Yukarıda belirttiğimiz numarayı arayarak hemen yol yardım hizmeti için istekte bulunabilirsiniz. Aramanızda teknik personel sizden öncelikle arızanın tam olarak ne olduğunu öğrenmek isteyecektir. Ford aracınızın arızasını eksiksiz olarak iletmeniz sağlıklı olacaktı. Bercar Ford Servis personeli eğer sorunun telefon yolu ile giderilebileceğine kanaat getirirse sizi bekletmemek adına telefonda size bazı işlemler için yönlendirme yapacaktır. Eğer arızaya yerinde müdahale edilmesi gerekiyorsa servis personeli bulunduğunuz lokasyona göre en kısa sürede yanınızda olacaktır.

Bercar Ford İzmir Servisin yol yardımda temel prensibi arızanın en hızlı şekilde giderilmesi ve sizin yolunuza devam etmenizdir. Bu prensip çerçevesinde Ford Servis Yol Yardım personeli arızanızı yerinde gidermek için azami gayret sarfedecektir. Buna karşın oluşan arıza için çok detaylı ve taşınabilir olmayan teknik ekipmanlar gerekiyorsa aracınızın servise gitmesi gerekebilir. Bu durumda Bercar Ford Servis size ücretsiz çekici hizmeti sunmaktadır.